Studio Chilli piercing


budova-07

Dovolte mi představit Vám blíže moje studio. Na následujících fotkách si můžete udělat lepší obrázek o tom, jak to u mě vypadá. Studio se nachází v Uherském Hradišti v nově zrekonstruované historické budově č.p. 332 ve Františkánské ulici. Pracuji v něm pouze já sama, takže máme při piercingu maximální soukromí.

 

Budova studia zvenku

budova-01     budova-02      budova-03

Takto vypadá budova studia Chilli piercing zvenku. Omítka je okrová se zelenou, takže ji nepřehlédnete. Vchod je přímo z ulice uprostřed budovy. Na dveřích je velký polep Chilli Piercing.

 

Budova studia zevnitř

budova-04     budova-05     budova-06

Za dveřmi se nachází schodiště. Studio je v prvním patře, kde projdete dveřmi napravo. Tam je vstupní místnost, ze které projdete dveřmi vlevo do malinké místnůstky, kde už konečně uvidíte dveře mého studia, které mají na sobě cedulku Chilli piercing.

 

Studio Chilli piercing

studio-01     studio-02     studio-06

Piercing provádím na svém milovaném křesle, se kterým se ani po letech nemůžu rozloučit, protože mi vyhovuje mnohem víc než moderní křesla. Hned vedle křesla mám umyvadlo a hygienické pomůcky. Za křeslem je pak stůl a šuplíky se sterilizátorem a veškerými nástroji a pomůckami.

studio-05     studio-03     studio-04

Na druhé straně studia je malý koutek, kde na Vás u stolečku může počkat Váš doprovod, který zatím může relaxovat pohledem na akvárium s rybičkami. Na stěně naproti vstupním dveřím si můžete ve velké vitríně prohlédnout drobnější šperky z chirurgické oceli, titanu nebo bioplastu.

vitrina03     vitrina01     vitrina02

Ve studiu jsou také dvě sloupové vitríny, ve kterých je spousta tunelů do uší a nejrůznější ozdobné šperky.

vitrina04     vitrina06     vitrina07

Mám pro Vás nachystány taky dárkové krabičky, pokud byste si u mě chtěli koupit náušnici nebo piercing jako dárek. Nechybí ani ukázka tématických triček. Vždy pro Vás mám připravenou také dezinfekci a speciální mýdlo.